فعالسازی سامانه پیامک در کمتر از 2 دقیقه

 برای فعالسازی می توانید از منوی ثبت نام بالای سایت، به صورت رایگان ثبت نام نمایید، سپس کد فعالسازی را به شماره اعلام شده با موبایل خود ارسال نمایید، پس از ثبت نام و ارسال کدفعالسازی، با نام کاربری و رمزعبور خود، وارد سامانه پیامک شوید، پس از تکمیل اطلاعات و انتخاب شماره می توانید سامانه خود را شارژ و آن را تست کنید.

جهت مشاهده نسخه آزمایشی می توانید با نام کاربری و رمز عبور DEMO وارد شوید.

register

ورود به محیط سامانه پیام کوتاه و استفاده از امکانات آن

پس از ثبت نام در سامانه پیام کوتاه آروشا٬ با وارد کردن نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور میتوانید وارد سامانه پیامک شوید٬ پس از ورود و تکمیل اطلاعات فردی و فعالسازی خط پیامکی میتوانید از امکانات سامانه پیامک بهره مند شوید.

home

در هر لحظه و هر کجا که بودید با تعداد بالا پیامک ارسال کنید

شما می خواهید در هر جایی که بودید با تبلت یا لپ تاپ خود از سامانه پیامک استفاده نمایید؟ به این امکان ریسپانسیو بودن می گویند، بر حسب ابعاد، نوع نمایش سامانه پیامک تغییر میکند اما در نمایش امکانات سامانه پیامک تغییری ایجاد نمی شود، یعنی این همه امکانات را می توانید به صورت یکجا داشته باشید؛ پس هر تعداد که مدنظرتان است پنلتان را شارژ کنید و پیامک ارسال نمایید.

send-sms

تعرفه پنل پیامکی آروشا


فعالسازی پنل اس ام اس آروشا رایگان بوده و هزینه ای در بر نخواهد داشت و در حال حاضر یک خط اختصاصی رایگان نیز به کاربران اهدا می گردد و امکاناتی مانند
منشی پیامک، پیامک متناظر، ارسال پیامک هوشمند، دفترچه تلفن، ارسال بر اساس محدوده و صنف، ارسال بر اساس سن و جنسیت، ارسال از روی نقشه بر اساس مناطق، نظرسنجی پیامکی، مسابقه و … به صورت رایگان فعال می‌باشد و بسته به نیاز خود می توانید از آنها استفاده نمایید.

sms